Teams

De NLDC ISP Kartcompetitie wordt verreden in teams. 40 in totaal, met ieder 10 rijders. In de lijst hieronder staat de voorlopige teamindeling van de NLDC ISP Kartcompetitie 2018. Teamcaptains kunnen hun team bij ons aanmelden, door contact met ons op te nemen! Omdat het deelnemen met een eigen team erg populair is, en we op de baan slechts plaats hebben voor 40 teams, is het niet mogelijk om per organisatie meerdere teams te registreren.

Team 01 – NLDC datacenters
Ronald van Veen
Arent van Daalen
Jan van den Broek
Wim van Golstein Brouwers
Erik den Breejen
Gerald Voortman
Pieter van den Broek
Stevin De Vries
Wesley Rees
Erik Peters

Team 02 – LEGIAN
Thijs van Emmerik
ivonne moeskops
Patrick de Bruin
Sander Hilgenga
Erwin Prudhomme van Reine
Bas Kokken
Brian Beijl
John Zwaanswijk
Bart Nijssen
Jan-Gerrit van den Breul

Team 03 – Lexxyn Groep
Robert-jan Ekdom
Rombout van de Riet
Selwyn van Laar
Rick Nellestijn
Marcel van Weel
Roland Naber
Ritesh Sookha
Marcel Lourens
Gohar Chaudhry
Eric Wijers
Sebas Roosenboom
Jeffrey Heijns
Tari Felix
Boi Thomasse
Diane Rienks
Bettina Schultka

Team 04 – CYSO
Nick Douma
Maira Piket
Patrick Hesterman
Mark Kraakman
Mark Boekelaar
Timo Winkel
Stanley Westerveld
Matthijs Gieling
Jelmer Steenhuis
Dhr. Bruijns

Team 05 – Breedband Nederland
Matthijs van Yren
Peter van Yren
Youri van Hal
Jasper van Stijn
Max Disteli
Marcel van de Logt
Jacco van der Horst
Pim Maters
Neal Bruijsten
Eveline Bruijsten

Team 06 – Vimexx
Reinbert Oude Kempers
Mike Bemer
Erik Huijbers
Bas Denkers
Arno Hagenauw
Wido Potters
Martijn Toutenhoofd
Will Fris
P. van Wijk
Tom Denkers
Naud Janssen
Max Raams
Wesley Berendsen
Marco Stuurman

Team 07 – PROXSYS*
Ewoud Boll
Nick van der Meulen
Michiel Schuurmans
Peter Verwolf
Robin Verschoor
Andre Kusters
Richard Kraal
Martin de Graaf
Marnix Robijns
Bas Schipperen

Team 08 – Flexwebhosting
Marc de Rooij
Priyantha Bleeker
Kayan Boonstra
Fedor Schipper
Willem Pasker
Rick Lenaerts
Aleksandar Skodric
Michiel Manten
Bjorn Bakker
Hesdy Schalkwijk

Team 09 – COMPAREX 
Tjitse Jousma
Adil Boubou
Arash Tanoori
John Bakker
Rein Leen
Danny van de Sande
Jeffrey de Jong
Jeroen Slagman
John Kroon

Team 10 – Snow 
Dennis van Ommeren
Rik Vugts
Stefan Behlen
Matyas Szabó
Anne Bijl
Tanja van Hunen
Vincent Blaas
Bas Walther
Ivo Odijk
Evert de Vos
Bart Sloeserwij

Team 11 – NL-ix 
Sander Chandon
Gabriel Schuurman Hess
Bert de Kort
Onno Stapper
Tom Stapper
Dennis Stapper
Erik Barentsen
Steven Hajema
Andreas Willemse
Rob de Ruig

Team 12 – LindenIT 
Samet Demir
Elvin De Groot
Brian Vossen
Robin Janse
Leandro van Hoorn
Gerjan van Steenbergen
Geoffrey Krachum Ott
Steven Joosten
Joel Wortel
senna de krou

Team 13 – TRUE 
Daniël de Groot
Rutger van der Wal
Roel Muller
Leander Lakkas
Sander Heijselaar
Michael Kovacs
Armand Beckers
Eric Oevering
Stefan Konijn
Rickey Gevers

Team 14 – Acknowledge
Steven Charmant
Simon Beekmans
Stephan Rooijmans
Nike Tiggelaar
Luuk Maes
Mick Verbunt
Erwin Kirkels
Wojciech Filipowski
Toni Donkers
Sander Dirkx

Team 15 – Hewlett Packard Enterprise 
Harry Verbunt
Koen Van Klinken
Jeremiah Saturinus
Levent Gunsuren
Jeffrey van der Star
Jeroen Vink
Rick Glas
Michel Vrijkorte
Raymond Huisman
Santiago Martinez Martinez

Team 16 – Mijndomein 
Leon van der Kolk
Kevin Jansen
Erich Radstake
Nick van Haasteren
Angela van de Klok
Stefano Gangadin
Jhonny Spaarwater

Team 17 – PCextreme
Raymond Nijssen
Thomas de Looff
Hans van Zijst
Jesse Kramer
Wido den Hollander
Jeroen van Brink
Robert Selaru
Thomas Poppe
Thor de Regt
Merijn Fonteine

Team 18 – SIMAC ICT 
Nico van der Steen
Vincent Dumont
Mark de Laat
Johan Boldewijn
Michael van Weert
Martijn Schutrups
R. van Engelen
Martijn van Erp
Arjan Aarts
Marja van Mol
André van der Vegt

Team 19 – Ynvolve 
Jasper Heijmen
Thomas van Dinter
Sjoerd Andriessen
Max Suppers
Tony Tran
Patrick Greenfield
Fabio Freitas
Tom van den Burg
Sander Gartz
Theo Horstink
Jasper Wonnink

Team 20 – PWC Everett
Remold Krol
Bas Steen
Andrey Alikberov
Rinaldo Albers
Ka Yie Lee
Maximilian Roele
Ruben Bolder
Frits Steen
Thomas Steen
Avinash Pancham
Shyam Jayaraman

Team 21 – Uniscape 
Stefan Stout
Ben Smit
Erik Gulitz
Hans Kooi
Hans Swier
Roberto Saveur
Tom van de Biezen
Karel Klopper
Ron Verschoor
Michel Kooijenga

Team 22 – Signet 
Michael Weers
Tibor Veldhuzien
Ilyes Ahidar
Rene Gerrits
Dirk Teurlings
Tom Koggel
Michael Krafft
Justin Suijk
John Brand
Martijn Beekhuis
Karsten Bakker
Adrie Rijnart
Pascal Schut
Joris Cras
Kees Meijs
Joeri Pronk

Team 23 – RL Networks
Bernd Corpeleijn
Jaxon Verhoeven
Jean-Pierre Verhoeven
Jeroen van Meurs
John de Vreede
Patrick de Vreede
Paulo Fortunato
Sidney Smits
Sonny Gijsen

Team 24 – Alcadis 
Herwin de Rijke
Kuner Smaling
Kevin Lemaier
Daan van der Stelt
Willem Fieggen
Bart van Vliet
Roald Menges
Hans van Elsen

Team 25 – Serverius
Stephen Klaasen
Dylan Reimerink
Mathijs Merema
Oleksandr Belytskyi
Haitham Moghrabi
Jan Michiel Berkel
Jorrit Meulenbeld
Lucas Schraven
Dennis van Denzel

Team 26 – Previder 
Jurgen Bruggeman
Nick Derksen
Gijs Middelkamp
Arjan Rupert
Joël van der Voort van der Kleij
Robert Grootte Bromhaar
Arno Kattenpoel Oude Heerink
Dennis Seppenwoold
Katinka van der Molen
Joost van Laar

Team 27 – Host in Holland 
Rian Severijns
Janice Ritzer Tempelers
Thomas van der Feer
Zoltan Kovacs
Solino de Baay
Fernand Klippert
Jordy Prikken
Raphael Bussink
Marco Kock
Bas van der Vliet

Team 28 – Knoworries
Luuk Montfoort
Rense Middelbos
Mark Polinder
Jasper Schutte
Bas Hoogers
Marvin Hendriks
Niels van Kekem

Team 29 – Resello
Micha Bos
Tom Rolvers
Peter Paul Van der Zee
Erik Ijntema
Bram te Pas
Ronny Portena
Richard Sebregts

Team 30 – Weserve
Roy Bakker
Ton Jansen
Danny van Dellen
Dennis Zuidema
Fabian Huiskes
Frank Hassink
Guido Asbroek
Bas Stuurman

Team 31 – TWS Networks
Niels van Kooten
Eric Meurs
Geoffrey Marissen
Jan-Aart van den Akker
maarten de Wolff
John Viester
Marco de Jong
Erik Duursma
Yannick Rossel
Gerwin ten Brinke

Team 32 – Nextpertise
Teun Ouwehand
Arjan Kuiken
Robert Witte
Stefan Vergers
Wesley van Rossum
Patrick van der Valk
Melissa van Wieringen
Patrick Spruit
Remco van Leeuwen
Patrick Tichelman

Team 33 – Worldstream
Nick de Jong
Danny Frazer
Ramon van den Berg
Tom van Dijk
Bart Schepers
Michael Sullivan
Thomas van Velthoven
Halil Baysal
Robert van Luitgaren
Josh van Gaalen
Erwin Born
Jeroen Meijer
Steef van Zeijl
Patrick Kuijvenhoven
Roy Oosterveer
Robert Groenewald
Jessy Heinsman
Ramon van den Berg
Jesse van Kuik
Danny Kroes

Team 34 – AMS-IX
Stavros Konstantaras
Mohamed Boukhiar
Stavros Konstantaras
Mohamed Boukhiar
Yassin Lalouch
Konstantinos Prantzos
László Bogárdi
Maxx Cherevko
Stefan Klisarov

Team 35 – Infradata 
Omar Hadra
Petra van Klaveren
Sander Hins
Jan-Willem Keinke
Jill Rietbergen
Konstantinos Koutalis
Anne Keislar
Andreas Rudel
Catalin Stan

Team 36 – Xolphin
Peter van Klaveren
Anand Groenewegen
Rogier van Scheppingen
Remco Geerdink
Luuk van Houdt
Sebastiaan Veltkamp
Iryna Havryliuk
Serhii Kamolov

Team 37 – Asteroid
Pim Bazuin
Rogier van Eeten
Mark Weijers
Danny Nieuwenhuis
Ricardo Zilverschoon
Robert van der Starre
Floris Bieshaar
Nico Rem
Rens Klerkx
Yorben Zenhorst
Jeroen van Leur
Rick Klaassen

Team 38 – Tectrade
Bart van den Oetelaar
Aziz Mumtaz
Rolan Booster
Jurgen Mulder
Marcel Portier
Bas van der Eijk
Rick Jong
Mitchel Lam
Robert Diemer
Winfried Posthumus

Team 39 – PureStorage
Dave Dekkers
Thomas Toussaint
Khalid Chouhaibi
Erwin Clijdesdale
Maarten de Jong
Murje Lang
Dino Ricardo
Ton Hilhorst
Richard Hornstra
Jan-Rinze Houkes

Team 40 – Delta Electronics
Thijs van Esveld
Hady Souki
Ray Hsu
Vivian Lo
Daniel Barendrecht
Menno Kortekaas
Milo Tseng
Mica Liang
Mohamad khir Hamdan

Platinum sponsor

Gold sponsors

Silver sponsors

Snack | Partner Sponsors

Media partners